Бондаренко: У Черкасах 10 осіб мають підтверджений діагноз на COVID-19

Як інформують у міськраді Черкас, на ранок 29 березня 10 осіб у Черкасах мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, захворіли сім жителів Черкас, один із Кам’янки, один – із Городища та ще одна людина з Черкаського району.

«Серед інфікованих із Черкас три жінки віком 41, 62 та 63 роки, троє чоловіків віком 25, 28 та 48 років та одна двохрічна дитина, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Хворим із районів 59, 38 та 59 років».

Загалом у нашій області, за даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 лабораторно підтверджено 46 випадків захворювання.

«Єдиний спосіб для того, щоб убезпечити себе від коронавірусної інфекції – самоізоляція! – говорить міський голова. – Кожен за можливості має обмежити соціальні контакти, бо це врятує життя. Маємо бути свідомими: при появі температури звертатися до сімейного лікаря та залишатися вдома. Самодисципліна – це найголовніше зараз, тільки це допоможе запобігти поширенню інфекції».

За словами Анатолія Бондаренка, медики, які працюватимуть із хворими, перебуватимуть на обсервації в одному із санаторіїв міста. Їх забезпечуватимуть харчуванням та організують для них підвіз на роботу.

«Наразі маємо в достатній кількості захисних костюмів у нашій міській інфекційній лікарні та решту засобів захисту медиків, – прокоментував Анатолій Васильович. – Водночас, ми розпочали повну дезінфекцію вулиць і будинків нашого міста».

Водночас, міська й обласна влада планують запровадити більш жорсткі карантинні заходи. Їх розгляне під час засідання місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Насамперед, у місті ретельніше контролюватимуть перебування людей у громадських місцях та дотримання ними безпечною дистанції. Планують обмежити відвідування дитячих майданчиків.

Блокпости на в’їздах та виїздах із міста наразі не облаштовуватимуть, утім, обдумують над механізмом, завдяки якому здійснюватимуть температурний скринінг громадян.
29.03.2020 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter