Боднар просить роботодавців Черкащини подбати про довезення працівників до роботи

Боднар просить роботодавців Черкащини подбати про довезення працівників до роботи Як інформують у Черкаській ОДА, Роман Боднар звернувся до роботодавців області із проханням подбати про довезення своїх працівників до місця роботи. Мова йде про власників торгівельних мереж, аптек та підприємств.

На сьогодні із місцевих бюджетів області покриваються витрати на забезпечення транспортом в першу чергу медичних працівників. Місто Черкаси потужності комунального електротранспорту використовує для довезення працівників медичних та стратегічно важливих підприємств, зокрема водоканалу, “Теплокомуненерго” та ін. Тож забезпечити транспортом кожне підприємство змоги немає.

– Просимо власників підприємств, торгових мереж, аптек із розумінням поставитися до ситуації та подбати про довезення. Оперативно укладайте договори із місцевими перевізниками щодо нерегулярних перевезень. Транспорту для спеціальних рейсів вистачає, – звертається очільник області.

Районними державними адміністраціями області підвезення медиків забезпечено. Спільно з керівниками закладів охорони здоров’я опрацьовують логістику по Черкаському району, де проживає багато працівників медустанов обласного центру. Так само у взаємодії з РДА вирішуємо питання по доїзду хворих, яким необхідна процедура гемодіалізу.
24.03.2020 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter