Волошин: Рішення про закриття в Черкасах ТРЦ міська влада не ухвалювала

Як інформують у міськраді Черкас, рішення про закриття торговельних центрів у Черкасах міська влада не ухвалювала. Проте громадянам рекомендують поки утриматися від відвідувань місць великого скупчення людей, таких, як торговельні центри і масові заходи, аби уберегтися від захворювання. Це роз’яснив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин в інтерв’ю телеканалу «ВІККА».

«Що стосується спортивних заходів, то проведення заходів за участю більше 200 осіб ми заборонили. Календарні змагання будуть проводитися без участі глядачів», - повідомив Ігор Волошин.

Він нагадав про те, що у Черкасах з ініціативи Анатолія Бондаренка здійснюється дезінфекція у громадському комунальному та приватному транспорті.

Що стосується придбання швидких тестів на коронавірус для Черкас, то таке питання розглядається, зазначив Ігор Володимирович.

«За інформацією департаменту охорони здоров’я та медичних послуг, в Україні до 22 березня таких тестів не буде. Проте Черкаси обов’язково придбають їх за першої можливості», - зауважив заступник міського голови.
13.03.2020 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter