Боднар представив своїх заступників: В'ячеслав Швець, Юрій Лесюк, Роман Карманнік

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар представив команду своїх заступників на власній сторінці на ФБ.

- Продовжую представляти команду, - пише Р. Боднар.
Боднар представив своїх заступників: В'ячеслав Швець, Юрій Лесюк, Роман Карманнік

▪️Перший заступник В'ячеслав Швець - має дві вищі освіти за фінансовими спеціальностями, багаторічний досвід роботи у фінансовій та управлінській сферах, був керівником обласного казначейства. Тому на посаді першого заступника куруватиме фінанси та соцзахист.

Юрій Лесюк (Yurii Lesiuk) - за освітою лікар, створив Чернівецький Центр із профілактики та боротьби зі СНІДом, де був головним лікарем. Тож добре знає, як працювати і з громадянським суспільством, і міжнародними партнерами та урядовими організаціями. Згодом став заступником департаменту охорони здоров’я. І в Черкаській ОДА Юрій Лесюк куруватиме медицину та освітню сферу. Дійсно достойна людина, Юрій Миколайович не часто говорить про цей факт, але він був військовим медиком першого добровольчого медичного шпиталю у районі проведення АТО/ООС.

Відповідаючи на закиди деяких щодо “чернівецьких”: Юрія Миколайовича знаю досить недавно, перед його призначенням провів співбесіди із багатьма кандидатами. Більш фахову людину знайти складно. Так само неоціненний 27-річний досвід має і В'ячеслав Павлович.

Тому закликаю не вішати ярликів за походженням чи пропискою, а судити по справах.

Всі Ви добре знаєте Романа Карманніка (Roman Karmannik) - вважаю його прогресивним ефективним управлінцем із 15-річним досвідом державної служби. Дякую йому за сміливість ухвалювати непопулярні, але важливі рішення для всієї області. Роман Володимирович відповідатиме за сферу регіонального розвитку.

Наш принцип - не люди для влади, а влада для людей. Тому дослухаємося і комунікуємо. Не ділю команду на заступників і працівники ОДА. Але ми несемо більшу і персональну відповідальність.
24.12.2019 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter