Замість знесеного книжкового павільйону біля ЦДЮТ планується сквер, - Бондаренко

Замість знесеного книжкового павільйону біля ЦДЮТ планується сквер, - Бондаренко Територія біля Центру дитячої та юнацької творчості стане зоною комфортного відпочинку мешканців міста, а перед усім дітей: на місці нещодавно демонтованого павільйону планується створити сквер. Про це на ФБ написав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Я вже дав доручення розробити відповідний проект на ранковій нараді за участі керівника КП «Черкаські ринки» Тараса Кібало, головного архітектора міста Віталія Чернухи та директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна.

Після затвердження проекту, КП «Черкаські ринки», на балансі яких перебуває дана територія, замовлять проектно-кошторисну документацію, щоб вже з весни наступного року розпочати роботи зі спорудження скверу. На сьогодні в центрі Черкас фактично відсутнє місце для сімейного дозвілля, і виділення для цього зеленої зони поблизу Центру дитячої та юнацької творчості є найкращим рішенням.

Насамперед потрібно подбати про створення безпечних та зручних умов: встановити якісне сучасне освітлення, фонтан, облаштувати дитячий майданчик із ігровою та спортивною зонами, а також зручну зону відпочинку.

Зважаючи на те, що Центр дитячої та юнацької творчості розташований в будівлі 1905 року, авторства відомого архітектора Городецького, і є однією із архітектурних "перлин" Черкас, буде доречно продовжити самобутній дизайн і в елементах скверу, щоб все разом виглядало, як єдине ціле, і слугувало окрасою міста.
12.11.2019 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter