Бондаренко: Де-факто Благодатне - це Черкаси

У студії «ВиЧЕрпно» Анатолій Бондаренко розповів, чому об’єднання з селом Благодатне може стати кроком вперед для Черкас.

- Я вважаю, що об’єднання з селом Благодатним принесе користь і громаді Черкас, і жителям села. Де-факто, жителі Благодатного вже давно є жителями Черкас, тому що більшість з них лікується, навчається і працює у місті. Бути містом на двох берегах — це мрія кожного черкащанина. Село Благодатне за кількістю гектарів трохи менше за Черкаси. Майже 12 тисяч помешкань садово-огородних кооперативів тримають у селі черкащани, тому, де-факто — це Черкаси, — зауважив міський голова Черкас.

Зі свого боку Анатолій Бондаренко зазначив, що не всі готові до такого об’єднання, а дехто взагалі є запеклими противниками:

- Першими противниками є деякі чиновники Черкаської обласної державної адміністрації, які розповідають, що місто і село не мають спільної межі. Зрозуміло, що немає спільної межі, тому що попередні чиновники Держгеокадастру вкрали берегову лінію у міста Черкаси. Я думаю, що Кабінет Міністрів піде нам на зустріч і ми все ж об’єднаємось. 90 % жителів села висловлюються позитивно. На мою думку, такий крок дасть можливіть для подальшого розвитку для нового мікрорайону Черкас.
22.10.2019 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter