Бондаренко: Черкаси очікують на адекватну фінансову співпрацю з областю

Бондаренко: Черкаси очікують на адекватну фінансову співпрацю з областю Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні на координаційній нараді в ОДА міський голова Черкас Анатолій Бондаренко порушив актуальне питання паритетності стосунків між містом і областю.

- Складається враження, що за чотири роки, протягом яких я обіймаю посаду міського голови, крім мільйона гривень на майданчик в Сосновому бору, ніяких більше коштів ОДА для Черкас не виділялось. Натомість більше ніж половина наповнення природоохоронного фонду області іде за рахунок підприємств розташованих в Черкасах. То де ж справедливість? Дійсно, можна переглядати фінансування об'єктів, які ще не розпочаті, але ж, наприклад, закупівля медичного обладнання для Черкас іде у співфінансуванні з областю, а значить і цю, й інші подібні справи, потрібно довести до кінця, - переконаний Анатолій Бондаренко.

Обласна рада - це свого роду надбудова області, яка представляє всі її міста, і в тому числі й Черкаси. Чотири роки поспіль обласний центр сумлінно брав участь у соціальній програмі області. Тож у відповідь його очільник, як і громада міста, очікує нормальних партнерських стосунків і адекватної двосторонньої співпраці, а не вирішення проблем інших міст і районів за рахунок Черкас.
21.10.2019 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter