Уповноважений ВРУ з прав людини: У Смілянському відділу поліції немає кімнат для затриманих, а на більшості кабінетів відсутні таблички

На офіційному сайті Уповноваженого ВРУ з прав людини оприлюднено результати моніторингового візиту до Смілянського відділу поліції ГУНП.

Під час візиту встановлено, що у відділі поліції не забезпечено права людей з інвалідністю - будівля не обладнана пандусом згідно з нормами ДСТУ, які регламентують інклюзивність будівель і споруд, а кнопка виклику, якою могли б скористатися мало мобільні особи, взагалі відсутня.

Стоянки для автомобілів людей з інвалідністю не обладнані. На дверях переважної більшості кабінетів відсутні таблички, які б вказували на призначення цих приміщень.

У відділі наявна кімната для конфіденційного побачення затриманого із захисником, але її обладнання не відповідає вимогам нормативних актів МВС України. Кімнати для затриманих осіб відсутні.

Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події та журнал обліку доставлених осіб, що вчинили адміністративні правопорушення та інші облікові документи, пов’язані із зверненнями громадян, ведуться з порушеннями.
16.10.2019 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter