Тулуб торжествує: в 2012 році команда його донецьких "зодчих" завоювала загальноукраїнську бронзу

Голова ОДА Сергій Тулуб повідомив, що за рівнем розвитку в 2012 році Черкаська область посідає почесне 3-тє місце з 27 регіонів України.
«Оцінка рейтингової діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрації за січень-вересень 2012 року, засвідчила, що робота нашої команди дійсно ефективна, адже Черкащина за результати аналізу в цілому посіла почесне 3 місце.
За напрямом «Економічний розвиток» – 1 місце; «Інвестиційна діяльність», «Державні фінанси» та «Рівень злочинності» – 3 місце; «Захист прав дитини» – 4 місце.
Особливістю рейтингової оцінки, яка розрахована у Державному комітеті статистики України, є комплексність та неупередженість. Адже вона здійснена на основі врахування 81 показника: це економічний розвиток; інвестиційна та інноваційна діяльність; державні фінанси; підтримка бізнесу; споживчий ринок; населення та ринок праці; житлово-комунальне господарство; освіта та охорона здоров’я; захист прав дитини; рівень злочинності; екологія.
Тобто у цьому рейтингу охоплено аналіз усіх пріоритетних для держави та громадян напрямів роботи», – сказав Тулуб.
18.12.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter