Стадник: Ознак клінічного отруєння у мешканців з будинку Крилова, 95 виявлено не було

Стадник: Ознак клінічного отруєння у мешканців з будинку Крилова, 95 виявлено не було Як інформують у міськраді Черкас, Директор департаменту охорони здоров`я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник під час брифінгу прокоментував ситуацію, яка трапилася 30 вересня у будинку №95 по вул. Крилова.

«Черкаський центр екстреної медичної допомоги отримав виклики від мешканців даного будинку. В результаті серед усіх мешканців були відібрані за скаргами ті, які потребували додаткових обстежень. 5 дітей було доставлено в обласну дитячу лікарню. Трьом з них за іншими ознаками була запропонована госпіталізація і динамічний нагляд, тому що при деяких отруєннях картина розвивається в часі. Проте батьки під письмові розписи відмовилися від госпіталізації дітей. У третю міську лікарню було доставлено двоє дорослих, їх госпіталізували під динамічний нагляд через симптоми хронічних захворювань. В одного з пацієнтів бронхіальна астма, в іншого- хронічна гіпертонічна хвороба. Стан обох пацієнтів задовільний. Вони перебувають під наглядом у терапевтичному відділенні. Люди з хронічними хворобами відреагували специфічно на різкий запах. Ознак клінічного отруєння виявлено не було», - зазначив Олег Стадник.

Як ми повідомляли, в Черкасах у будинку №95 по вул.Крилова сталося отруєння через проведення дезінсекції у підвалі, що на даний час не підтвердилось.
01.10.2019 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter