Зеленський заявляє, що землю в Україні зможуть купувати лише громадяни України та національні компанії

Президент України Володимир Зеленський виступає проти дозволу купівлі землі іноземцями.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це президент заявив під час виступу на конференції з реформи управління земельними відносинами.

"Хочу розвіяти кілька міфів. Перше - земля належить українцям. У моделі, яку пропонуємо ми з урядом, купувати або продавати землю зможуть лише українські громадяни або українські компанії. Страшилки про китайців, арабів чи інопланетян, які вивезуть нашу землю вагонами, - це маячня".

Зеленський зазначив, що земля належить громадянам і в них має з'явиться повноцінне право власності на свою землю.

"Це право володіти, право користуватися і право розпоряджатися своєю землею. Інакше це, вибачте, починається Радянський Союз, починається совок, коли наші громадяни отримали ніби свої квартири, але не могли їх продавати легально. Це неправильно. Що з'явилося в результаті - незаконні сірі схеми і махінації", - наголосив Зеленський.

Президент зазначив, що за 18 років із 7 мільйонів українців, які володіють землею, один мільйон померли, так і не отримавши від держави шансу стати господарем своєї землі.

"Наостанок, список країн, де немає ринку землі. Це Північна Корея, Таджикистан, Венесуела, Куба, Конго, Україна, вітаю", - заявив президент.

"Завдання лише одне - знайти оптимальну модель, від якої виграють прості українці", - підсумував президент.
19.09.2019 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter