Прокурор Овчаренко: Мною було прийнято рішенння звільнитися з прокуратури за власним бажанням

Прокурор Овчаренко: Мною було прийнято рішенння звільнитися з прокуратури за власним бажанням Увільнений з посади прокурора Черкаської області Сергій Овчаренко прокоментував на ФБ рішення нового Генпрокурора.

"Хочу прокоментувати топ новину про своє звільнення. Дійсно мною прийнято рішення про звільнення з посади та органів прокуратури за власним бажанням, про що подано відповідну заяву Генеральному прокурору України, яким вона була підтримана.

Не бачу в цьому ніякоі трагедії й прошу представників ЗМІ не шукати якихось прихованих мотивів.

Я вважаю, що Генеральний прокурор України має право сам сформувати свою команду основу якої складають керівники регіональних прокуратур, я це право поважаю, тому і подав відповідну заяву. Що стосується скарг на роботу прокуратури з боку окремих мешканців Черкас під час візиту Президента України, то з цього приводу вже неодноразово мною давались вичерпні коментарі про особистості скаржників та мотиви їх скарг. Це ніяк не вплинуло на прийняте рішення. Хочу подякувати колективу прокуратури області, колегам з Генеральної прокуратури України та інших правоохоронних органів за багаторічну спільну роботу. Мешканцям Черкащини та представникам ЗМІ за підтримку й справедливу критику, яка була для нас стимулом. Сподіваюсь, що резонансні кримінальні провадження розпочаті правоохоронними органами області будуть доведені до суду, а ті, що знаходяться в суді закінчаться справедливими вироками.
04.09.2019 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter