Аваков: Прийнято рішення про ліквідацію Департаменту захисту економіки Нацполіції

Аваков: Прийнято рішення про ліквідацію Департаменту захисту економіки Нацполіції «На сьогодні в державі гостро стоїть питання створення єдиного органу, який буде опікуватися боротьбою з фінансовими та економічними злочинами – Служба фінансових розслідуваннях. Сьогодні буде відповідна нарада в РНБО. Від так, ми повинні зробити перші кроки. Пропоную прийняти рішення про ліквідацію Департаменту захисту економіка НПУ. Це необхідний крок в напрямку подальшого розвитку загальнодержавної системи контролю над фінансовими потоками», - сказав Арсен Аваков.

Також міністр внутрішніх справ додав, що професіонали, які працювали в цьому департаменті будуть працювати і далі.

В свою чергу, міністр фінансів Оксана Маркарова сказала, що питання створення єдиного органа по розслідуванню фінансових злочинів актуальне: «Фінансові злочини стають складнішими: одна податкова з багатьма злочинами впоратися не може, один департамент Нацполіції, як і СБУ. Зараз є можливість досить швидко перейти до створення цього органу і створити Службу після ухвалення відповідного законопроекту. МВС в даному випадку робить перший крок, щоб зробити можливим цей процес», - сказала Оксана Маркарова.

«Ми вважаємо, що повинні бути ліквідовані підрозділи розслідування економічних злочинів в СБУ, в МВС і в податковій. І всі ці функції повинні бути передані Службі фінансових розслідувань», - підкреслив Арсен Аваков.
23.08.2019 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter