Бондаренко "увімкнув розумника", відповідаючи на закиди черкащан щодо високих тарифів на обслуговування прибудинкової території

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що питання тарифів на обслуговування прибудинкової території багатоквартирних будинків мають контролювати самі мешканці та за потреби змінювати управителя. Про це інформує zmi.ck.ua. "Що стосується питання управителя - це вето на рішення міськради не має ніякого юридичного підгрунтя. Люди мають самі регулювати це питання.

Створюйте ОСББ, шукайте нового управителя, дивіться, за що ви платите управителю, контролюйте. У інших країнах великі переліки послуг - наприклад, схова клітина прибирається 5 разів у тиждень, інші питання...

Міська влада не встановлювала тариф, а тільки визнала конкурс. Стояло питання - визнати або не визнати. Хай шукають винних, ми будемо тільки допомагати, але я поки не бачу результатів.

Є стосунки між управителем і власником будинку. За дороги, тротуари, дитсадки, лікарні стелу - ми винні, але тільки не за стосунки між управителем і власником будинку", - сказав Бондаренко журналістам.
22.08.2019 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter