Бондаренко: 2019 року в Черкасах капітально відремонтують 200 тис. кв. метрів доріг

Бондаренко: 2019 року в Черкасах капітально відремонтують 200 тис. кв. метрів доріг200 тисяч квадратних метрів доріг, відремонтованих капітально. Як інформують у міськраді Черкас, таку впевненість висловив Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, відповідаючи на запитання представників ЗМІ щодо планів капітального ремонту та реконструкції доріг в обласному центрі.

«У цьому році плануємо почати капітальний ремонт вулиці Сумгаїтської. Після того, як визначиться підрядник, плануємо покласти нижній шар асфальту та встановити тротуари. Сподіваємося, що державна машина, у вигляді Антимонопольного комітету не буде втручатися, як це бувало раніше, наприклад, з ремонтом вулиці Ільїна.

Вулиця Сумгаїтська – одна з головних магістралей міста, крім Чигиринської та Ільїна, яка залишається не реконструйована.

Цього року нам вже вдалося зробити велику кількість доріг капітальним ремонтом. Це 165 тисяч метрів квадратних. Будемо старатися завершити рік з відміткою 200 тисяч метрів квадратних.

Найкращий результат у нас був в перший рік моєї роботи. За даними Кабміну, тоді це було перше місце по Україні в розрахунку на одного мешканця міста. Будемо старатися знову вийти в лідери», – підсумував Анатолій Бондаренко.
05.08.2019 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter