Черкаська ТЕЦ не дотримується графіків ремонту темпомереж. У місті - проблеми з гарячою водою

Черкаська ТЕЦ не дотримується графіків ремонту темпомереж. У місті - проблеми з гарячою водою У Черкасах існує проблема із ремонтом тепломереж. Як інформують у міськраді Черкас, Черкаська ТЕЦ, яка обслуговує 2/3 міста Черкаси, не дотримується графіків ремонту. Нині тривають гідравлічні випробування, і на мережах цієї теплопостачальної організації виникло багато поривів. Через це у частині міста відсутня гаряча вода. Про це йшлося на нараді у Черкаській міській раді.

Як повідомив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась, комунальне підприємство готове подати теплоносій у Південно-Західний район, проте це не є можливим через пориви на мережах Черкаської ТЕЦ.

«Цей район закільцьований у спільну мережу. Ми здійснили всі технічні роботи. 10 днів, як ми готові подати теплоносій. Але на мережах Черкаської ТЕЦ дуже велика кількість поривів. Їх було більше 50, зараз залишилося більше 10 поривів. На сьогоднішній день я не можу сказати, коли ми подамо теплоносій жителям ПЗР», - сказав він.

Міський голова Черкас зауважив, що ця проблема потребує негайного вирішення.

«Я просив би департамент провести ЖКК спільну нараду з залученням представників Черкаської ТЕЦ. Якщо у них немає бригад, і вони не можуть дотримуватися графіків, можливо, було б доцільно передати мережі ТЕЦ на баланс міста. Необхідно вивчити це питання і нарешті зробити так, щоб мешканці черкаських будинків не потерпали від тривалої відсутності гарячої води», - наголосив Анатолій Бондаренко.
25.06.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter