Черкаська регіональна рада підприємців пропонує Зеленському погоджувати з ними кандидатури голів державних адміністрацій

Черкаська регіональна рада підприємців пропонує Зеленському погоджувати з ними кандидатури голів державних адміністрацій Рішення звернутись із важливим листом до глави держави було прийнято на останньому засіданні Регіональної ради підприємців у Черкаській області. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

- Ми наполягаємо на погодженні кандидатур керівників місцевих державних адміністрацій із Регіональною радою підприємців кожної області, - констатує голова Регіональної ради підприємців Олександр Турченяк. – Сьогодні однією з найбільш глобальних проблем місцевого бізнесу є відсутність інструментів впливу з боку місцевої влади на ситуацію на ринку енергоносіїв, покращення інвестиційного клімату та формування портфелю нормативно-законодавчих рішень для інвестора, що здатні полегшити процес реалізації бізнес-проектів, перебування на території країни іноземних інвесторів тощо. З іншого боку запроваджені правила призначення керівників місцевих адміністрацій за квотно-партійним принципом відсунули проблеми й завдання економіки на «задній план». Про підприємців та бізнес згадують виключно в аспекті сплати податків, експортної складової, обсягів новостворених робочих місць та заборгованості з виплати заробітної плати.

Другою системною проблемою є наявність у структурах виконавчої влади (контролюючих органах) відвертих пристосуванців та корупційних «п’явок», що породили поняття «державного рекету».

Саме тому ми пропонуємо при визначенні кандидатур керівників місцевих державних адміністрацій запровадити систему погодження їх із Регіональною радою підприємців області – для забезпечення максимальних можливостей для розвитку місцевої економіки кандидатом, у повній мірі ознайомленими з її специфікою, проблемами та перспективами, що зможе забезпечити ефективне зростання економічних показників конкретної території.
18.06.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter