Прокурор області Овчаренко прокоментував акцію Нацкорпусу і виклав відео з бійкою Кухарчука (відео)

Прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко прокоментував на ФБ перформанс, який вшаштували біля входу в Черкаську прокуратуру представники "Нацкорпусу".

Цікавий перформанс сьогодні відбувся біля прокуратури області. А ще цікавіші його організатори. Керівник місцевого осередку Національного корпусу пан Кухарчук, який підозрюваний у трьох кримінальних провадженнях про хуліганські дії зі спричиненням тілесних ушкоджень. Вочевидь не може пробачити прокурорам іх принциповість в оголошенні підозр такому видатному «активісту».

Неодноразово спійманий на керуванні транспортним засобом у стані сп‘яніння, а по сумісництву фігурант кримінального провадження про незадекларовані статки, депутат обласної ради пан Мушиєк.

Його соратник пан Шевченко, якому цілком «випадково» вдалось отримати ласий шматок землі у заповідній Соснівці, який також забув задекларувати придбану квартиру. Пан Лисак, який заставив місто наливайками в яких правоохоронцями не раз фіксувались факти продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім. Що тут скажеш, всі ці достойники звичайно мають власну уяву про норми моралі, а головне право навчати цим нормам інших.

Не збираюсь захищати своїх підлеглих, але знову звертаюсь до представників ЗМІ з проханням не піддаватись на маніпуляції фактами проплачених активістів та фігурантів кримінальних проваджень, які мають особисті мотиви дискредитувати правоохоронців. Дочекайтесь результатів службового розслідування. На останок хочу нагадати пану Кухарчуку, іншим учасникам акції, представникм ЗМІ, а також громадянам, як насправді виглядає п‘яний дебош. Порівняйте відео.
14.06.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter