Бондаренко закликає правоохоронців провести ретельне розслідування побиття Вадима Комарова

Бондаренко закликає правоохоронців провести ретельне розслідування побиття Вадима КомароваМіський голова Анатолій Бондаренко звернувся до правоохоронців із проханням провести ретельне та оперативне розслідування справи щодо побиття черкаського громадського діяча Вадима Комарова. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook».

«Як міський голова і мешканець Черкас, шокований звісткою про жорстоке побиття Вадима Комарова – мого радника на громадських засадах, громадського діяча, відеоблогера, небайдужої людини до соціально-політичних проблем міста та країни.

Як і вся активна спільнота Черкас, сподіваюсь на професійні і оперативні дії поліції, якнайшвидше розкриття цього ганебного злочину та покарання винних. Не хочу, аби цей зухвалий злочин «завис» у низці нерозкритих резонансних у місті. Нерозкиття таких злочинів породжує ще більшу безкарність та розгул криміналітету. Сподіваюся на швидке одужання Вадима», – прокоментував Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, сьогодні в центрі міста близько 9:30 години виявили чоловіка з травмою голови. Ним виявився черкаський журналіст Вадим Комаров.
06.05.2019 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter