Офіційна інформація ДСНС з приводу отруєння школярів у Першій міській гімназії Черкас

Офіційна інформація управління ДСНС у Черкаській області з приводу отруєння школярів у 1-й міській гімназії Черкас.

15 квітня о 11:45 із гімназії №1 вул. Святотроїцька, 68 до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення про розпилення у приміщенні гардеробу невідомого газу.

Одразу після отримання повідомлення було проведено оповіщення усіх служб екстреного виклику.

Від Управління ДСНС на місце події прибули чергова зміна оперативно-координаційного центру і черговий караул 2-ї пожежно-рятувальної частини Черкаського гарнізону.

Також до навчального закладу прибуло відділення хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління, фахівці якого провели заміри повітря на наявність аміаку, хлору, сірководню, та горючих газів. Відповідно до отриманих даних експрес аналізу, перевищень гранично-допустимих концентрацій в повітрі не виявлено. Радіаційний фон в гімназії в нормі.

Приміщення в якому сталося розпилення невідомого газу провітрено, евакуація учнів не проводилася, навчальний процес не призупинявся.

Працівниками швидкої медичної допомоги на місці проводиться обстеження учнів.

Станом на 15::00 год. до Черкаської обласної дитячої лікарні для додаткового обстеження госпіталізовано 68 учнів. Обстеження триває.

На місці події працюють усі служби екстреного виклику міста Черкаси, Управління Служби безпеки України в області, Головного управління Національної поліції в області, оперативна група Управління ДСНС на чолі з заступником начальника Управління, Олександром Горобцем, а також фахівці комунальної установи „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради“. Керівництво Черкаської області та міста Черкаси.

О 14:00 годині розпочалося засідання міської комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Перевірку обставин проводить Головне Управління Національної поліції МВС України у Черкаській області
15.04.2019 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter