Бондаренко: Реконструкція вулиці Героїв Дніпра триває

У Черкасах по вул. Героїв Дніпра продовжуються роботи в рамках третьої черги реконструкції від вул. Сержанта Смірнова до вул. Козацької. Про це інформують у міськраді Черкас.
Бондаренко: Реконструкція вулиці Героїв Дніпра триває

Хід виконання сьогодні особисто перевірив міський голова Анатолій Бондаренко, про що проінформував на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».
Зараз на вул. Героїв Дніпра триває встановлення оцинкованого огородження між проїжджою частиною та тротуаром, монтується освітлення.

Особливу увагу міський голова акцентував на якості виконання робіт та дотримання термінів:

- Вулиця Героїв Дніпра має бути безпечною та комфортною для пересування жителів та гостей нашого міста, як в денний час, так і в більш пізні години, - зауважив Анатолій Васильович.

Заступник генерального директора ПП «Дорстрой» (яке здійснювало роботи з першої та другої черги вул. Героїв Дніпра, та виграло тендер щодо її продовження в рамках третьої черги) Ігор Віблий розповів, що реконструкція третьої черги вул. Героїв Дніпра від вул. Сержанта Смірнова до вул. Козацької передбачає капітальне облаштування дороги, протяжністю 950 метрів та шириною проїжджої частини – 13 метрів.

З обох боків зараз працівники підприємства прокладають тротуари завширшки 3,2 – 3,6 метрів, а також – з боку Дніпра – велодоріжку, ширина якої складатиме три метри, та облаштовують зелені зони.

За його словами, на часі – пусконалагоджувальні роботи з проведення освітлення вздовж усієї вулиці, як з проїжджої, так і тротуарних частин, а також – встановлення оцинкованого огородження. Загалом в рамках третьої черги вже змонтовано понад 200 метрів такого фігурного паркану.

Ігор Віблий розповів, що від вул. Смірнова до магазину «Моллі» вже підключені всі вуличні світильники, а за кілька днів – будуть працювати і решта до вул. Козацької.

Наступним кроком стане облаштування з’їздів та виїздів, водоприймальних лотків, асфальтування велодоріжок та, як фініш, укладання ЩМА. Після чого – здійснено благоустрій захисних зон, зокрема, встановлення дорожніх знаків, розмітки.

– Усі роботи наше підприємство виконує власними силами, – зауважує Ігор Володимирович. – Таким чином маємо повний замкнутий цикл. Оскільки у своїй власності ПП «Дорстрой» має всю необхідну техніку та фаховий персонал.

Тому, запевняє, що всі належні роботи в рамках реконструкції третьої черги вул. Героїв Дніпра будуть виконані вчасно та в повному обсязі.
29.03.2019 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter