Савін: 2019 року в Черкасах завершать реконструкцію бульвару Шевченка та Героїв Дніпра

Савін: 2019 року в Черкасах завершать реконструкцію бульвару Шевченка та Героїв Дніпра Міська влада Черкас продовжує інвестувати в будівництво дорожньої інфраструктури. як інформують у міськраді Черкас, у планах на нинішній рік – завершити так звані «перехідні» об’єкти та охопити нові. Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін під час зустрічі з журналістами розповів те, які вулиці ремонтуватимуть у 2019 році.

Цього року, за його словами, мають завершити розпочату реконструкцію вулиці Героїв Дніпра та бульвару Шевченка.

Нині на відрізку Героїв Дніпра від Сержанта Жужоми до Сержанта Смірнова уклали нове асфальтне покриття, навколо облаштували тротуари, велосипедні доріжки та паркувальні майданчики для автомобілів. Тут лишилося встановити огорожу й нанести дорожню розмітку. Натомість ділянку Героїв Дніпра від вулиці Сержанта Смірнова до Козацької в 2019 році готуватимуть до укладання верхнього шару ЩМА.

– Перш за все підрядник візьметься за ті роботи, які необхідно втілити перед укладанням верхнього шару ЩМА. Зокрема, завершить тротуари, заїзди у двори, – розповів Артур Олександрович. – Працюємо й над тим, аби вирішити проблему з підтопленням у цьому районі. Це важливо для майбутньої експлуатації дороги.

За його словами, цього року довести до кінця мають і ремонт бульвару Шевченка. Роботи, пояснює, відбуватимуться на всіх п’яти чергах. На частині вже уклали ЩМА (зокрема, на відрізку дороги від вулиці Лазарєва до Небесної Сотні, від вул. Припортової до вул. В’ячеслава Чорновола), решту ділянок заасфальтують цього року.

Разом із тим, ремонтні роботи розпочнуть і на нових дорожніх об’єктах. Нині вже виготовлена проектно-кошторисна документація й відбувається процедура закупівлі для реконструкції вулиці Надпільної (від В’ячеслава Чорновола до Пацаєва) та вулиці Благовісної (від В’ячеслава Чорновола до Добровольського). Комплексну державну експертизу в Києві наразі проходить проект реконструкції вулиці Сумгаїтської на ділянці від Одеської до 30-річчя Перемоги. Її ремонтуватимуть у дві черги.

– На цій вулиці плануємо облаштувати велосипедні доріжки, нові тротуари, встановити освітлення, – розповідає Артур Савін.

На експертизі й проект реконструкції вулиці Гуржіївської від Верхньої Горової до Надпільної, вулиці Чехова від вул. Нижня Горова до Гетьмана Сагайдачного. Майже готова проектно-кошторисна документація для будівництва вулиці Сержанта Жужоми від вул. Гагаріна до вул. Героїв Дніпра.

Як розповів директор департаменту архітектури та містобудування, у перспективі планується відремонтувати частину бульвару Шевченка від вулиці Лазарєва до Б. Вишневецького (відрізок напроти Соборної площі), розпочати будівництво Набережної (між вулицями Козацька та вул. С.Смірнова), провести капітальний ремонт вулиці Пилипенка від вул. Пастерівської до вул. Максима Залізняка, реконструкцію вул. Добровольского від бульвару Шевченка до вул. Сагайдачного.

Крім того, за словами Артура Савіна, цьогоріч передбачений ремонт міжквартальних заїздів і тротуарів на низці вулиць.
28.03.2019 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter