Курбет: Понад 160 жителів Черкащини цього року вже пішли на службу в ЗСУ за контрактом

Понад 160 жителів Черкащини цьогоріч зголосилися нести службу у ЗСУ за контрактом. Формування ж контрактної армії – у пріоритетах державної політики, каже обласний військовий комісар Євген Курбет. Як інформують у Черкаській ОДА, для цього в Україні поступово покращують соціальне забезпечення та оновлюють програми підготовки згідно до світових стандартів.
Курбет: Понад 160 жителів Черкащини цього року вже пішли на службу в ЗСУ за контрактом

Цьогоріч для контрактників суттєво збільшили грошове забезпечення майже на 40 %. У грошовому перерахунку це від 2,5 до 4,5 тисяч гривень. Тож нині мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця, який починає службу, сягає понад 10 тисяч гривень.

– Відповідно до рішення Президента України, з 1 квітня збільшуються виплати на дві тисячі гривень на першій лінії ротних опорних пунктів і становитиме 12 тисяч гривень, і на тисячу – на другій лінії і сягатиме 5,5 тисяч гривень, – зазначив Євген Курбет. – Нині вже всі частини та навчальні центри переведені на харчування за стандартами НАТО. Суттєво змінилася навчальна, матеріально-технічна база начальних центрів. Тут сучасне обладнання, нові тренажери, які наближаються до бойових.

Нині на часі – комплектування військовослужбовцями бойових військових частин десантно-штурмових військ та військово-морських сил. В області насамперед доукомплектовують 72 окрему механізовану бригаду. Вона виконувала завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Зараз на ротації, проходить доукомплектування. Опісля буде відправлена на підготовку в Центр миротворчості та безпеки для підготовки іноземними фахівцями.
12.03.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter