Відновлення дороги "Золотоноша-Черкаси - Сміла - Умань" - у переліку основних регіональних проектів, - Вельбівець

Відновлення дороги "Золотоноша-Черкаси - Сміла - Умань" - у переліку основних регіональних проектів, - Вельбівець Відновлення національної автомобільної дороги державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань (200 км) – у переліку основних регіональних проектів, які втілять в області. Ця траса з’єднує 5 районів Черкащини, а користуються нею мешканці з 12-ти. Як інформують у Черкаській ОДА, про ці та інші «дорожні» ремонти розповів голова облдержадміністрації під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку черкащини за участі Президента України.

– Також ми плануємо відновити 2 автодороги: М-05 Київ – Одеса та H-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя, які проходять через Черкаську область, – наголосив Олександр Вельбівець. – Тож цього року ми відремонтуємо 260 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення та 144 тисячі квадратних метрів вулиць і доріг комунальної власності.

Водночас, серед масштабних проектів – відновлення аеропорту в Черкасах, наголосив Олександр Іванович. його відновлення стане ще однією перевагою Черкащини для інвесторів та туристів.
11.03.2019 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter