Бондаренко просить керівника Черкаської РДА вплинути на перевізників для розвантаження бульвару Шевченка

Бондаренко просить керівника Черкаської РДА вплинути на перевізників для розвантаження бульвару Шевченка Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні виконавчий комітет проголосував за звернення до голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша стосовно перегляду умов договору на приміські пасажирські перевезення на предмет їх перенесення з бульвару Шевченка у Черкасах.

Таку ініціативу підтримав міський голова Анатолій Бондаренко, зважаючи на пожвавлення приміського та міжміського транспортубульваром Черкас, доручивши відповідному структурному підрозділу виконкому підготувати належний документ.

- У центральній частині Черкас нині існує проблема перевантаження транспортом, зокрема, транзитним, що завдає чималих незручностей та має суттєвий негативний вплив на забруднення екології. Це, приміром, стосується скупчення міжміських та приміських маршруток, які здійснюють посадку-висадку пасажирів з тривалим відстоюванням на зупинках громадського транспорту. Повноваження органів місцевого самоврядування обмежені в частині впливу на роботу та схему автобусних маршрутів, які обслуговують громадян за межами Черкас, але заїжджають у наше місто та курсують бульваром Шевченка. Тому з відповідним зверненням ми вимушені звернутись до керівництва районної державної адміністрації. Сподіваємось на порозуміння з їх боку та конструктивну співпрацю у цьому напрямку , - наголосив Анатолій Бондаренко.

У тексті відповідного документі, зокрема, йдеться:

Рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 25.01.2019 № 90 «Про внесення змін до рішення виконкому від 28.12.2018 № 1306 «Про упорядкування руху приміського та міжміського пасажирського транспорту у м. Черкаси», прийнятого з урахуванням звернень громадян Черкаського району, дозволено автобусам приміського та міжміського пасажирського транспорту під час руху по місту Черкаси здійснювати зупинки на вимогу пасажирів на облаштованих зупинках громадського транспорту.

Разом із тим, відповідно до п. 1 рішення виконкому міської ради від 28.12.2018 № 1306 затверджено маршрути руху приміського та міжміського пасажирського транспорту до автостанцій у місті Черкаси вулицями: Чигиринською, Благовісною, Надпільною, Добровольського, Смілянською, Володимира Ложешнікова, Можайського, Дахнівською, Онопрієнка, Одеською, Лісовою просікою, 30-річчя Перемоги, Руставі, Небесної Сотні, Сурікова, В’ячеслава Чорновола, Героїв Холодного Яру, проспекту Хіміків, Митницькою, Остафія Дашковича, Михайла Грушевського, що виключає можливість руху приміського транспорту по бульвару Шевченка.

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 6, 9, 52 Закону України «Про дорожній рух», з метою упорядкування руху приміського пасажирського транспорту у м. Черкаси по бульвару Шевченка просимо переглянути, та у разі наявності затверджених раніше схем руху по бульвару Шевченка, вжити відповідних заходів щодо внесення змін до схеми руху приміського транспорту по м. Черкаси у відповідності з вимогами рішення виконкому від 28.12.2018 № 1306 «Про упорядкування руху приміського та міжміського пасажирського транспорту у м. Черкаси.
29.01.2019 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter