Самопоміч: Фракції БПП, Громадянської позиції та ПВД взяли Черкаси в заручники

Самопоміч: Фракції БПП, Громадянської позиції та ПВД взяли Черкаси в заручники У фракції "Самопоміч" прокоментували зрив сьогоднішнього засідання Черкаської міськради.

Розповідає голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Черкаській міській раді Микола Фомич.

Однак у залі зібралося лише 15 депутатів. Через брак кворуму засідання так і не розпочалося.

– Рада вчергове показала свою недієздатність і непослідовність позицій депутатів, – говорить Микола Фомич.

Важливо, що саме на сьогоднішньому засіданні мали ухвалити бюджет Черкас на 2019 рік.

– Згідно законодавства, цей документ мав бути проголосований ще до 25 грудня минулого року, – говорить секретар бюджетної комісії, депутат Черкаської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Олена Шевченко. – Нині місто живе по 1/12. Через це у повній мірі ми не можемо фінансувати деякі видатки.

Зокрема йдеться про невиплату в повній мірі заробітних плат, відсутність фінансування важливих програм з охорони здоров’я: надання паліативної допомоги онкохворим, забезпечення людей з інвалідністю технічними засобами, памперсами, глюкометрами тощо, премій, придбання медичних препаратів тощо.

За словами депутата від «Об’єднання «Самопоміч» Олексія Романова, такі дії його колег із фракцій БПП, Громадянської позиції та ПВД є неприпустимими.

– Вони фактично взяли у заручники усе місто, – говорить самопомочівець. – Адже напередодні засідання до мене зверталися представники так званої опозиції від імені вказаних фракцій з пропозицією проголосувати за бюджет. Але за двох умов: змінити секретаря міської ради та надати їм можливість розпоряджатися половиною міського бюджету. Цей факт та те, що опозиціонери проігнорували вже друге засідання міської ради, а також втретє – засідання бюджетної комісії, вчергове підтверджує, що для них місто перетворилося на предмет торгів за посади та бюджет. Їхні намагання щодня збирати сесію ще місяць тому та ігнорування засідань зараз – вкотре свідчать про показовість та свідоме ігнорування проблем міста через власні інтереси.

За його словами, очевидно, що такі дії пов’язані з надією опозиції вирішити питання незаконного відкликання депутатів на свою користь та прагненням переформатувати більшість.
10.01.2019 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter