2019 року "Черкаситеплокомуненерго" проведе реконструкцію мереж на 4-х вулицях

2019 року "Черкаситеплокомуненерго" проведе реконструкцію мереж на 4-х вулицях Упродовж 2019 року КП «Черкаситеплокомуненерго» планує провести реконструкцію мереж на вулиці Хрещатик, Кобзарській, Надпільній та О. Дашковича. Як інформують у міськраді Черкас, про це розповів директор комунального підприємства Павло Карась під час обговорення проекту інвестиційної програми. Її на своєму засіданні більшістю голосів погодив виконавчий комітет.

– Насамперед, ми хочемо зменшити втрати теплової енергії в мережах та покращити гідравлічний режим, – прокоментував Павло Миколайович. – Сума коштів, яка необхідна для втілення інвестиційної програми, сягає понад 15 мільйонів гривень. У структурі тарифу ця складова становитиме 2 відсотки. Це один із найнижчих показників в Україні. До слова, за останні шість років жодних інвестиційних програм на підприємстві не затверджували.

Так, у планах на наступний рік – реконструкція теплової мережі протяжністю 490 метрів на вулиці Хрещатик. Нині вона в аварійному стані. Як приклад, перед закінченням опалювального сезону 2017-2018 років стався порив на ділянці між вул. І.Франка та Університетською. Ще на трьох ділянках – в межах проведення гідравлічних випробувань. Тож на підприємстві замінити цю мережу.

Крім того, реконструкція теплової мережі передбачається і на вулиці Кобзарській до вулиці до Чехова. Натепер жителі будинків, яким подають тепло через ці мережі, скаржаться на низьку температуру повітря у їхніх квартирах. У наступному році проведуть і заміну труб із закриттям котельні на вулиці Надпільній, 220 з переключенням споживачів до котельні на вулиці Дашковича, 62. Водночас, планується технічне переоснащення цієї котельні, зокрема, задля зменшення споживання газу. Також хочуть замінити й мережу на вулиці О. Дашковича.
18.12.2018 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter