Ткаченко: Не прощальний, але підсумковий пост як голови Черкаської ОДА

Ткаченко: Не прощальний, але підсумковий пост як голови Черкаської ОДАЗвільнений 20 листопада указом Президента України з посади голови Черкаської ОДА Юрій Ткаченко оприлюднив на ФБ підсумковий пост про роботу в Черкаській ОДА.

Не прощальний, але підсумковий 🙂 пост як голови Черкаська обласна державна адміністрація

Передовсім, я дякую своїй КОМАНДІ, всім тим людям, хто був поруч, брав на себе відповідальність, приймав усі виклики та професіонально виконував свою роботу.

Я вдячний обласній раді за співпрацю, нашим народним депутатам, підприємцям, громадським організаціям, активістам, нашим воїнам і партнерам – спільно ми працювали задля Черкащини.

Також дякую журналістам за співпрацю. За влучну критику теж. Вона справді допомагала в роботі.

Я жодного дня не пошкодував, що прийняв цей виклик у 2014 році – очолити Черкащину. У час, коли наша країна розпочала нову боротьбу за свою незалежність і цілісність. І я вдячний Президенту України Петро Порошенко за цю можливість.

Ми з командою розуміли, що на той момент, у 2014 році, наше першочергове завдання – допомогти нашим воїнам на півдні та сході країни, а також стабілізувати ситуацію тут, в області – соціально-економічну, подбати про патріотичне виховання, щоб у центрі не сталось того, що ми маємо на Сході, і ще багато іншого.
І я можу стверджувати: нам це вдалося!

А далі – ми почали закладати фундамент для майбутнього.

Багато наших проектів не давали швидкого результату, але вони можуть суттєво вплинути на майбутнє області.

Індустріальний парк – проект на декілька років. Дуже складний і вартісний проект, але це обов'язкова умова розвитку Черкащини.

Аеропорт – це перевага області, яка має бути зреалізована. І ми розпочали цей проект.

Школа малого та середнього підприємництва. За цей проект особлива вдячність нашим партнерам – Фонду Василь Хмельницький K.Fund.

Ми з командою фокусувалися на залученні інвестицій і впровадженні інновацій. А також на створенні сприятливого клімату для бізнесу. Без економіки не буде нічого! Без цього розвиток неможливий!

І сьогодні жоден підприємець не може сказати, що я від нього щось вимагав. Навпаки – ми щоразу належне реагували на звернення підприємців, коли хтось порушував їхні права. Це ж стосується і спроб рейдерства.

ПРІОРИТЕТОМ роботи нашої команди була реалізація КОМПЛЕКСНИХ ПРОЕКТІВ.

Ми запровадили модель співфінансування таких проектів: із бюджетів різних рівнів.

Лише кілька прикладів (не перевантажуватиму Фейсбук))):

➡️ОСВІТА
Ми запустили пілотний проект – 29 інноваційних шкіл по районах.
Ми створювали нові освітні простори, інноваційні кабінети для навчання (фізика, хімія, біологія, робототехніка).
Крім того, ми почали перенавчати вчителів, для чого створили навчально-тренінговий Центр STEM-освіти. Перший в Україні! Ми відкрили кафедру робототехніки в ЧДТУ, щоб створити «ліфт»: школяр-робототехнік має змогу продовжити навчання в черкаському виші, а не їхати деінде.

➡️МЕДИЦИНА
Ми з командою комплексно підходили до вирішення проблем галузі, напрацьовуючи пріоритети разом із фахівцями.
Оновлений «флюоропарк» по області, скринінгові центри «Здоров'я жінки», філії відділення гемодіалізу по області, Перинатальний центр, старт оновленню автопарку «швидких», закупівля обладнання, якого раніше не було в області (ангіографи) й багато іншого.

Робота в ОДА для мене – справді важливий етап у житті. Тепер буде новий етап. І я впевнений: не менш цікавий.
І ви про нього обов’язково дізнаєтесь! Як завжди, першими
21.11.2018 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter