Аброськін: Місцева влада в Черкасах не турбується за безпеку людей

Перший заступник голови Національної поліції України Вячеслав Аброськін критично відгукнувся про забезпечення безпеки людей у Черкасах. Про це він написав на ФБ.
Аброськін: Місцева влада в Черкасах не турбується за безпеку людей

- Зранку по дорозі на службу чомусь згадав Маріуполь.

2014-2015 роки. Йде війна, гинуть щодня мирні люди, окупанти розстрілюють з градів Маріуполь, але місто живе, міський голова Юрій Хотлубей, а пізніше Вадим Бойченко, депутати міської ради опікуються захистом громадян. В ті найтяжкі дні проводять сесії, ухвалюють рішення про виділення грошей на програму «Безпечне місто», «Правопорядок», вони думали про майбутнє.

Сьогодні Маріуполь - це найбезпечніше місто, бо громада, поліція та військові роблять все можливе заради цього.

Інша ситуація - центральна Україна. Мирне місто Черкаси, де кілька днів тому проводив нараду керівників кримінальної поліції України - найкримінальніше місто в країні.

Питаю у керівника ГУНП Черкащини, як місцева влада турбується за безпеку своїх мешканців, чи працює програма «Безпечна місто». Відповідь - ні.

Тому ще раз дякую, зокрема місцевій владі Маріуполя та іншим містам Донецької області, а також всім іншим місцевим головам та депутатам країни, для яких безпека мешканців їх громад на першому місці.
26.10.2018 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter