Бондаренко перериває відпустку й спростосує факт отримання підозр від прокуратури

Бондаренко перериває відпустку й спростосує факт отримання підозр від прокуратури Як інформують у міськраді Черкас, міський голова Анатолій Бондаренко запросив прокурора Черкас Сергія Овчаренка на понеділок, 8 жовтня, о 10-00 до зали засідань міськвиконкому прозвітувати перед громадою та журналістами щодо резонансних подій та розслідування гучних справ. А також – закликає публічно вручити підозру про вчинення правопорушення, якщо така, звісно, існує.

Про це Анатолій Бондаренко заявив сьогодні під час прес-конференції, спростувавши інформацію про начебто отримання ним зазначеної підозри.

За його словами, останні події, які відбуваються в місті щодо вбивств та нападів на посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів, свідчать про розгул криміналу і абсолютну безпорадність правоохоронної системи.

– Розстріл депутата міської ради Михайла Бінусова, напад на нашого колегу Павла Карася, підпал автівки Івана Сухарькова, фальсифікація виборів до обласної ради. У всіх цих справах досі немає підозрюваних, – говорить він. – Фальсифікація виборів до обласної ради, не оголошення підозри колишнім чиновникам-регіоналам за смертельні ДТП. Ті речі, які нині відбуваються, змушують мене звернутися до громади міста, аби вона дала оцінку діяльності такого прокурора.

На думку міського голови, замість виконання своїх прямих обов’язків, правоохоронні органи займаються політичною діяльністю.

– Найбільше мене вразило, що сьогодні прокурор, як політик, розповідає жителям Черкас, за кого потрібно голосувати. Ніхто не має права давати оцінку вибору міської громади, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Це говорить про те, що Закон застосовується вибірково. Прокурор заявляє, що мене немає на робочому місці, хоча вчора я провів нараду щодо підготовки до опалювального сезону в місті, проінспектував хід робіт з ремонту тротуарів по бульвару Шевченка та дороги по вулиці Героїв Дніпра. Я не боюсь ніяких підозр та судів, і готовий відкрито та публічно відповідати за свої вчинки.

Також Анатолій Бондаренко повідомив, що перериває відпустку, яку брав за сімейними обставинами, та повертається до виконання своїх посадових обов’язків.
05.10.2018 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter