Прокурор Черкаської області Овчаренко та мер Черкас Бондаренко обмінялися звинуваченнями в соцмережах

Мер Черкас Анатолій Бондаренко та прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко обманялися емоційними заявами в соцмепрежах.

Так прокурор Овчаренко написав на ФБ таке: "Таємні сесії та таємні виконкоми для «своїх» у Черкасах безкарно не пройдуть. Ніхто і ніколи не буде таємно від громади ділити міський бюджет і землю, чого не було навіть за часів Януковича.

За фактом проведення «канівської» сесії Черкаської міської ради мною підписане повідомлення про підозру міському голові м. Черкаси, яке сьогодні вручено останньому прокурором міста. Міський голова підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 351 КК України, а саме у перешкоджанні діяльності депутатів Черкаської міської ради.

Нажаль міський голова, замість того, щоб у передбачений законом спосіб процесуальним шляхом реалізовувати своє право на захист, як хлопчисько кілька днів бігав від слідчих та прокурорів, а в момент вручення повідомлення про підозру ганебно ховався в мерседесі преміум класу,оформленому звичайно ж не на себе, а на рідного брата, що було зафіксовано на відео у присутності понятих. Але як кажуть, маємо те, що маємо. Нехай мешканці міста знають за кого вони голосували".

У відповідь мер Черкас написав: "Тезово про те "дійство", що сьогодні відбулося з боку працівників Черкаської місцевої прокуратури за вказівкою обласного прокурора Сергія Овчаренка.

- Обласний прокурор виконує класичне політичне замовлення, адже розраховує на генеральські погони. Він прекрасно розуміє, що найближчим часом зміниться влада. Тому наостанок хоче максимально вислужитися, щоб отримати бажане. Про це свідчить і його риторика із використанням оціночних суджень щодо цієї ситуації.

Завдання одне - посадити за грати опозиційного міського голову.

Представників Батьківщини на цій посаді лише двоє на всю Україну - окрім мене - ще колега у Сумах.

- Сергій Овчаренко у свій час дуже хотів, щоб я дозволив міському підприємцю Бородаю забудувати багатоповерхівками Соснівку. Я відмовився. Сьогодні вручення підозрі мені - це окрема розплата.

- Інформація про незадекларовану машину взагалі виглядає смішно. Я кожен раз маю декларувати авто, на якому приїжджаю на роботу? На жаль, попередні керівники міста так накерували, щоб службового авто у міського голови немає. Мене періодично підвозить на роботу депутат міськради Діскант. То мені і його машину внести у декларацію, чи як, панове прокурори?

- Працівникам НАБУ слід було б перевірити наявність нерухомості у прокурора області у багатоповерхівці, що знаходиться у центрі Черкас, де мав бути збудований ТРЦ "Фонтан-сіті".

- Штучно жодному депутату міської ради я не перешкоджав приймати участь у роботі сесії міської ради. До мене звернулися 22 депутати скликати позачергово скликати сесію. Якщо сесія була протизаконна - це має встановити суд своїм рішенням. Крапка".
04.10.2018 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter