Жителі будинку на Святотроїцькій, 23 скаржаться на нестерпні умови проживання й обіцяють знести огорожу навколо території перебудови пам'ятнику афганцям (відкритий лист)

На поштову скриньку "Провінції" надійшов відкритий лист жителів будинку на вулиці Святотроїцькій, 23. Текст листа нижче.

Відкритий лист Черкаській міській раді, Черкаському управлінню поліції, жителям Черкас

До вас звертаються мешканці, що проживають по вулиці Святотроїцька (бувша Кірова) №23 з приводу нестерпних умов проживання, що погіршуються з кожним роком.
Жителі будинку на Святотроїцькій, 23 скаржаться на нестерпні умови проживання й обіцяють знести огорожу навколо території перебудови пам'ятнику афганцям (відкритий лист)

Після заселення будинку в 1972 році нам заздрили всі: живуть же люди в центрі міста, в тихому закутку. А тут ще рядом з будинком вміло використали ландшафт і побудували памятник воїнам – «афганцям» а з часом – алею слави. Появилась традиція тут же відмічать свята прикордонників, десантників а то і просто компанії розгортали «закусь» на лавочках алеї, а кому не вистачало місця – в дворі будинку. Мешканці , а це переважно люди похилого віку – пенсіонери під пяний шансон не можуть заснуть до ранку. А для повного щастя через вулицю від святого скорбоного місця відкрили «гостинний двір» – тобто шансон узаконили. Ми багато разів звертались в різні органи з проханням навети лад в цьому святому місці, але реакція була лише на рік-два - був міліцейський патруль від памятника афганцям до Батьківщині-матері. А нині патрульна поліція є, а патруля немає.

Але найбільше прикрощей нам принесли непродумані перебудови памятника. Вже більше двох років ми не маємо спокою: забрали підїздну дорогу, немає кругового обїзду. В результаті не можуть проїхати машини спецтраспорту, вже дві зими не прочищається від снігу підїзд до входів в будинок. Вже не одна старенька поранила собі ноги через такі умови. Територія будівництва, та навколо алеї стала туалетом під відкритим небом, заросла бур'янами .
Такої антисанітарії нема ніде в місті.

Як стало відомо, не планується закінчення будівництва і в цьому році, хоча кошти виділені в повному обсязі, але як нам пояснили –не дає згоди казначейство. Хотілось би почути від пана Бондаренка: то хто господар в нашому місті –міська рада чи казначейство. А тому ми попереджуємо, що за два тижні проїзд ми влаштуємо власними силами – знесем огорожу.

Ми звертаємось до всіх мешканців - не дамо перетворити візитку міста, святе місце в ганьбу для кожного патріота своєї малої Батьківщини.

За дорученням мешкаців будинку

Голова будинкового комітету М. Комісар
Ст. підїзду №1 Т. Удовиченко
№2 М.Балакін
№3 В. Сергієнко
№4 Ж. Шитова

24.09.2018 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter