Черкасиводоканал: З початку 2018 року в Черкасах викрадено 20 кришок люків

Черкасиводоканал: З початку 2018 року в Черкасах викрадено 20 кришок люківЗа інформацією КП "Черкасиводоканал", все частіше з’являються повідомлення про випадки потрапляння людей у відкриті оглядові колодязі, що інколи закінчуються трагічно. Головною причиною є крадіжки чавунних кришок люків на міських мережах, які знаходяться на балансі багатьох підприємств та організацій.

З початку поточного року тільки на мережах водопостачання та водовідведення викрадено майже два десятки кришок люків. На кожний випадок працівники КП «Черкасиводоканал» реагують миттєво і вживають необхідних заходів.

Крім того підприємство планомірно проводить комплекс робіт, що передбачають безпечне користування мережами. Це планові обстеження оглядових колодязів та їх поточні ремонти. На зелених зонах встановлюються композитні люки, які витримують до п’яти тон навантаження. На проїжджих частинах – «антивандальні», які мають спеціальне кріплення та витримують навантаження до сорока тон. Таких люків, в цьому році, вже встановлено 45 штук.
16.08.2018 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter