Анатолій Бондаренко - про позитив і негатив минулого тижня

Мер Черкас Анатолій Бондаренко оприлюднив на ФБ власний дайджест найважливіших подій за минулий тиждень.

Позитив тижня

Розпочали капітальний ремонт вулиці Симиренківська (колишня Рябоконя). Також продовжуємо виконувати поточний ремонт доріг. На цьому тижні працювали на вулиці Гетьмана Сагайдачного (колишня Ватутіна) та Чигиринській.

Продуктивно триває ремонт гімнастичної зали у колишньому приміщенні кінотеатру “Мир”. Роботи відбуваються інтенсивно та за графіком. Підрядник обіцяє до кінця літа завершити об’єкт.

На наступному тижні від вулиці Небесної сотні до Припортової (колишня Героїв Сталінграду) має розпочатися капітальний ремонт тротуарів. Всі необхідні тендерні процедури вже завершені.

У міській раді ми нагородили нагрудними знаками “За мужність і героїзм” та “За сумлінну працю” черкаських рятувальників, які неодноразово приймали активну участь у ліквідації наслідків надзвичайних подій у місті.
Євген Зуєв, Сергій Битяк, Юрій Кривошея, Андрій Хижняк. Запам’ятайте прізвища та імена цих мужніх людей.

Окрім того, подякували за високий професіоналізм колективам 1, 2, 3-ої рятувальних частин 2-го пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Черкаській області.

Також під час засідання виконавчого комітету ухвалили рішення про збільшення щомісячної стипендії для ветеранів війни-учасників визволення Черкас від нацистських загарбників.

Тривають консультації із громадою щодо будівництва вулиці Героїв Дніпра у рамках третьої черги від Сержанта Смірнова до Козацької. Вже врахували побажання розширити велосипедну доріжку, майже вдвічі збільшили кількість зливових решіток на цьому відрізку дороги. У зв’язку із цим довелося декілька разів вносити корективи у проект, це сповільнює будівництво. Але ми враховуємо свої минулі помилки. Тому краще дослухатися побажань людей.

Негатив тижня

Звичайно, не можу не відзначити поведінку окремих депутатів, які дозволяють собі проявляти хамство в стінах міськради. Чого лише не зробиш,щоб спробувати влаштувати провокацію і через її наслідки намагатися отримати певні політичні (а там і матеріальні) дивіденди для себе. Уважно дослідив думку людей у соцмережах щодо цієї ситуації. Найцікавіше, що більшість коментарів були про те, що наступного разу мені не варто стримувати емоції. А це показник того, наскільки вже дістали громаду окремі депутати своїми постійними вигадками та неадекватною поведінкою.

Про бажання тих же депутатів терміново скликати сесію через можливий зрив освітнього середовища "Нової української школи”, на який держава надала субвенцію в розмірі 4,7 млн грн для забезпечення перших класів. Ситуація під контролем, не переймайтеся. Ми все встигаємо.

Загалом це ще один приклад маніпуляції політичних опонентів, які прикриваються дітьми (згадайте історію із їхньою істерикою щодо ремонту спортивної зали у школі №34, де Партія Вільних Демократів активно лобіює інтереси близького до себе підрядника), щоб отримати бажане. Насправді їхня першочергова зацікавленість не у покращенні навчального процесу, а щоб якомога скоріше на позачерговій сесії представники ТВК оголосили нових депутатів.

Моя позиція щодо відкликання депутатів наступна: справа непроста, механізми відкликання ще не до кінця відпрацьовані, є багато підводних юридичних течій. Тому необхідно хоча б дочекатися остаточного рішення суду, яке вступить в силу. Справу ще навіть не розглянули по суті.

Взагалі дивно чути якісь претензії щодо не скликання позачергової сесії від депутатів, які під час останніх пленарних засідань взагалі не приймали участь у голосуванні із надважливих питань для міста і демонстративно покидали сесійну залу. Шановні друзі, ви вже якось визначте власну стратегію і чесно на наступному пленарному засіданні сесії міськради продемонструйте громаді: ви за розвиток міста, вирішення ВСІХ нагальних питань або цікавлять виключно ті, що ВАЖЛИВІ для ВАС.
13.07.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter