Черкаські перевізники спростовують інформацію про те, що знайшли порозуміння з міською владою

Черкаські підприємці стверджують: згоди у питанні перевезення пільговиків на сьогоднішній нараді у мерії так і не дійшли. Як повідомив у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” директор ПАТ “Черкасиавтотранс” Володимир Соломенний, міська влада вимагала за підвищення тарифу до 5 гривень возити безкоштовно не лише пільгові категорії населення, а ще й у визначені години школярів та пенсіонерів щоденно.

– Це для нас неприйнятно. Ми зараз на межі банкрутства. Ми готові возити 16 категорій безкоштовно, якщо для початку тариф підвищать до 5 гривень. Натомість у мерії заявили, що зроблять це лише тоді, коли ми візьмемо на себе школярів та пенсіонерів, – говорить Соломенний.

Усі перевізники не йдуть на такі умови, адже стверджують, що це непосильно для їхніх підприємств. За словами директора ПАТ “Черкасиавтотранс”, у нього щоденно простоює близько 10 автобусів, не вистачає 6 кондукторів та 7 водіїв. Натомість “ЧАРЗ АВТО” повідомили, що на нараді у мерії були присутні, однак коментувати процес переговорів відмовилися.

На паралельній зустрічі стосовно пільгових перевезень, яка відбувалася одночасно в ОДА під керівництвом заступника очільника адміністрації Костянтина Омаргалієва, була присутня генеральний директор ПАТ Черкаське АТП 17127 Олена Куниця. Каже, її шоковала заява секретаря міськради Ярослава Нищика у “Фейсбук”. Адже мала розмову із колегами, які повідомили, що згоди не дійшли у спірному питанні.

– Ми говорили на зустрічі в ОДА із головою черкаської Спілки учасників АТО Олексієм Колесніком і дійшли згоди в тому, що їхню організацію міська рада використовує у своїх інтересах. Адже після вчорашніх погроз, які пролунали на засіданні, у мене пачками на стіл кладуть заяви водії та кондуктори про звільнення. Вони бояться виходити на роботу. У мене завтра стануть усі автобуси не тому, що я погана, а через те, що після вчорашньої наради працівники заявляють, що не підуть на роботу через погрози, – говорить Куниця.

Вона запевняє, що у будь-якому випадку безкоштовно продовжуватимуть перевозити АТОвців, але з рештою пільгових категорій питання потрібно владнати, адже вони (перевізники) не мають економічної можливості за свій кошт продовджувати це робити. Така ж думка і стосовно вимоги мерії безкоштовно перевозити пенсіонерів та школярів.

– Не будемо. У нас немає економічної можливості. Чому ми маємо перекладати ці витрати на інших людей. Це фактично означає, що кожен житель Черкас має взяти на себе придбання проїзного для школярів та пенсіонерів, – говорить перевізниця. Окрім того перевізники не визначилися, як бути далі з пільговиками. Усі надії покладають на вирішення цього питання завтра на нараді в обласній адміністрації за участі керівництва міста Черкаси та області.
12.07.2018 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter