Бондаренко: Наполягаю на якнайшвидшому розслідуванні вбивств Михайла Бінусова та Сергія Гури

Бондаренко: Наполягаю на якнайшвидшому розслідуванні вбивств Михайла Бінусова та Сергія ГуриМіський голова Черкас Анатолій Бондаренко зробив заяву з приводу вбивства депутата Черкаської облради Сергія Гури.

24 травня 2018 року в офісі в центральній частині міста, серед білого дня був зухвало розстріляний депутат обласної ради, колишній заступник міського голови, член партії «Батьківщина» Сергій Гура.

За інформацією правоохоронців, нападник мав при собі великий арсенал зброї, від застосування якої могли б постраждати також і мешканці, що знаходились поблизу. Підкреслю, подія сталася в середмісті - поряд знаходяться навчальні заклади, заклади торгівлі та громадського харчування, житлові будинки, зона відпочинку, де проводять дозвілля батьки з маленькими дітьми.

Як міський голова, як мешканець міста, як громадянин України, я глибоко стурбований загостренням і нагнітанням криміногенної ситуації в місті та обурений бездіяльністю правоохоронних органів.

Незважаючи на численні усні і письмові звернення та заяви, до цих пір залишаються нерозкритими нещодавнє резонансне вбивство депутата міської ради Михайла Бінусова, низка інших гучних кримінальних справ.

Відсутність превентивних заходів з боку правоохоронців, безкарність злочинців, які спокійно розгулюють вулицями міста, неконтрольований вільний обіг зброї приводять до інших вбивств.

Я вчергове звертаюся до правоохоронців – територіальна громада міста Черкаси вимагає об’єктивних розслідувань попередніх кримінальних справ, наведення порядку, дотримання права громадянина жити в безпечному суспільстві.

Ще раз наполягаю на якнайшвидшому розслідуванні гучних вбивств депутатів Михайла Бінусова та Сергія Гури.

Як міський голова звертатимусь до Президента України, Прем’єр – Міністра та Верховної Ради щодо втручання в ситуацію, що склалася в Черкасах.
25.05.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter