Ткаченко: Дорога в Смілі розбита вщент, а проект щодо її ремонту міська влада досі не розробила

Ткаченко: Дорога в Смілі розбита вщент, а проект щодо її ремонту міська влада досі не розробила Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко висловив незадоволення зволіканням з підготовкою документації на ремонти доріг міської владою Сміли.

- Нині гаряча пора для дорожніх ремонтів, - наводять слова Ю. Ткаченка у Черкаській ОДА. - Однак не всі місцеві керівники, на жаль, це розуміють. Я невдоволений темпами проектно-кошторисних робіт. Ідеться про дороги місцевого значення та комунальної власності, що ремонтуватимемо державним коштом.

Як приклад, наведу ситуацію з дорогою Золотоноша – Умань (у межах Сміли). Із Дорожнього фонду на її ремонт ми спрямуємо близько 24 млн грн. Однак проектно-кошторисна документація досі не готова. І мене дивує позиція міської влади Сміли, що зволікає з цим питанням. Дорога розбита вщент, а проекту задля її ремонту досі немає.

Тому на координаційній нараді в ОДА я дав доручення всім місцевим керівникам завершити проектні роботи вже на цьому тижні. Кожен голова райдержадміністрації відзвітує за фактом і з відповідним реагуванням. Не буде проектів і об’єктивних причин – будуть дисциплінарні стягнення.
18.05.2018 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter