Бондаренко: Діти з 8-ї школи, що знаходяться в лікарні, - у задовільному стані

Діти з 8-ої школи, які перебувають у лікарні, у задовільному стані. Як інформують у міськраді Черкас, про це міський голова Анатолій Бондаренко повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook».

«Щойно відвідав обласну дитячу лікарню, де перебувають дітки з 8-ої школи. Поспілкувався з головним лікарем Миколою Кондрацьким та батьками учнів, які зранку привели своїх дітей на повторні аналізи. Їхні результати – в нормі. Усі діти на сьогодні перебувають у задовільному стані. До кінця тижня школярі, які ще перебувають у лікарні, повернуться додому. Хворих із середньою та важкою тяжкістю – немає, – написав Анатолій Васильович. – У зв’язку з цією ситуацією дам доручення профільному департаменту розробити низку комплексних заходів безпеки в школах нашого міста».

Черкаський мер звернувся також до дописувачів соціальних мереж із проханням не розповсюджувати чутки й не продовжувати нагнітати паніку.

«Розумію, що багатьох цікавить, що ж трапилося насправді й чим отруїлися діти. Утім, відповідь на це зможуть дати лише компетентні органи, тож дочекаймося їхніх висновків. У лікарні вже працює прокуратура», – підкреслив він.
10.05.2018 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter