Муніципальну інспекцію зобов'язали до 1 червня прибрати всі незаконні білборди в Черкасах

Муніципальну інспекцію зобов'язали до 1 червня прибрати всі незаконні білборди в Черкасах За інформацією обласної організації ВО "Свобода", 10 квітня під час засідання виконавчого комітету Черкаської міськради за пропозицією заступника міського голови, свободівця Юрія Ботнара муніципальну інспекцію зобов’язали до 1 червня 2018 року демонтувати незаконно встановлені білборди та рекламні площі, які не мають договорів із містом.

Виконком дав начальнику муніципальної інспекції протокольне доручення виявити рекламні об’єкти, які розміщено на території міста без договорів та демонтувати їх.

«За право розміщувати рекламу на території міста рекламні компанії сплачують податок. Проте у Черкасах працюють не лише добросовісні підприємства, а й ті, які не виконують правила розміщення своїх рекламних споруд (не мають договорів і не сплачують податки). Їхні об’єкти необхідно демонтувати, адже в протилежному випадку добросовісні рекламодавці почнуть діяти так само як і їх не чесні конкуренти. Які не лише захаращують центральну частину міста своєю незаконною рекламою, їх білборди несуть загрозу для здоров’я та життя черкасців, бо розміщені з порушеннями. Саме через це минулого року на перехресті вулиць Смілянської та Гоголя білборд впав на людей, тоді важкі травми отримали близько десятка осіб. Проте власника аварійної споруди не було покарано, адже його просто офіційно не було» – коментує ситуацію Юрій Ботнар.
10.04.2018 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter