"Черкасигаз" відключило від тепла 15 котелень у Черкасах. "Черкаситеплокомуненерго" вважає це непорозумінням

"Черкасигаз" відключило від тепла 15 котелень у Черкасах. "Черкаситеплокомуненерго" вважає це непорозуміннямЯк інформують у міськраді Черкас, минулого тижня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, під час якого розглядалося питання зміни ціни на газ. Тоді його, у зв’язку з низкою причин, відтермінували до 1 червня 2018 року.

Як пояснив директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Микола Кушнір, через це відбулася затримка із підписанням додаткових угод щодо постачання "блакитного палива" для їхнього підприємства. Було досягнуто домовленостей про підписання відповідних договорів у понеділок, 2 квітня.

Проте ПАТ "Черкасигаз", застосувавши формальний підхід, припинило постачання газу на 15 котелень міста. Без тепла лишилися лікарні міста та житлові будинки.

– Наше підприємство має більше 90 % розрахунків, вважаю, що це непорозуміння, яке трапилося через формальності, – пояснює ситуацію Микола Кушнір та обіцяє, що вже завтра газопостачання планують поновити. А, отже, в усі ці заклади повернеться тепло.
03.04.2018 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter