Бондаренко: Правоохоронні органи тиснуть на депутатів і активістів, які мене підтримують (офіційна заява)

Бондаренко: Правоохоронні органи тиснуть на депутатів і активістів, які мене підтримують (офіційна заява) Щойно мер Черкас Анатолій Бондаренко оприлюднив на офіційному сайті міськради Черкас заяву.

Останнім часом правоохоронні органи здійснюють, на мою думку, планомірний тиск у вигляді перевірок, обшуків, допитів та інших притаманних їм методів стосовно депутатів міської ради, громадських активістів, що підтримують мене як міського голову Черкас.

Про це я заявляв і раніше, та однозначно пов’язував дії правоохоронців зі своєю приналежністю до опозиційної партії «Батьківщина» та зі своїми політичними зв’язками з Юлією Тимошенко, яка насьогодні залишається найсильнішим опонентом діючої влади та лідером електоральних симпатій виборців.

Не так давно в Черкаській міській раді утворилася нова більшість та діє новий виконавчий комітет, який складається з представників інших опозиційних партій та громадських активістів, що не підтримують провладні сили.

Разом з цим посилились заходи тиску у вигляді обшуків та перевірок на підприємствах депутатів міської ради, комунальних підприємствах, громадських діячів.

Звертаюся до правоохоронців не вдаватися до методів старої влади, адже всі ці люди, разом з іншими громадянами України на Майдані боролися за права і свободи нової держави. Саме вони зараз розвивають її, забезпечують цивілізований розвиток громадянського суспільства, створюють нові робочі місця, прагнуть розвивати наше місто та державу.

Прошу правоохоронні органи не гратися в політику та припинити тиск на опозиціонерів.

В іншому разі ми будемо вдаватися до інших дій, не заборонених законодавством.
28.03.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter