Бондаренко: Ямковий ремонт доріг у Черкасах слід зробити в квітні-травні

Бондаренко: Ямковий ремонт доріг у Черкасах слід зробити в квітні-травніЯк інформує міськрада Черкас, ямковий ремонт на дорогах Черкас розпочнуть із настанням сприятливої погоди. Про це під час розширеної наради, яку сьогодні провів міський голова Анатолій Бондаренко з комунальними службами міста, повідомив керівник КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

– У цілому до старту аварійного ремонту дорожнього покриття в місті ми готові, бітум закупили, рециклер працює, – розповів він. – Але земля промерзла й поки що не зовсім доцільно починати ці роботи, утім, на найбільш проблемних ділянках ми починатимемо усувати ямковість.

Як розповів в. о. директора департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Танюк, підприємство вже оголосило тендер для закупівлю асфальтної суміші, натомість сам департамент – на проведення поточного ремонту.

Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що аварійний ремонт доріг слід здійснити впродовж квітня-травня та звернув увагу на жахливий стан покриття на вулицях Дахнівська, Симиренківська (колишня – Рябоконя), Пастерівський та на ділянках бульвару Шевченка.
26.03.2018 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter