Блогер: Відрізки дороги "Київ-Умань" - пекельне пекло. Всім, хто будував, - щодня їздити на своїх автомобілях

Раптом кому важливо. Станом на зараз траса «Киів – Одеса» дозволяє спокійно їхати в обидва боки. Практично скрізь сухо.

Але відрізки дороги «Киів – Умань» і «Умань – Киів» – пекельне пекло. Неначе довго ворожі літаки бомбили. І з кожним місяцем, навіть тижнем, дорога стає все гіршою.
Блогер: Відрізки дороги "Київ-Умань" - пекельне пекло. Всім, хто будував, - щодня їздити на своїх автомобілях

Я лише хочу, щоби всім, хто причетний до цього «будівництва століття», хто контролював, здавав, приймав роботу, щоб їм судом присудили кожного дня їздити маршрутом «Киів – Умань» і назад. Бажано на своїх автомобілях.

Весь світ будує нормальні дороги, технології дозволяють робити це не калічно. І лише ми, як придурки.

Я розумію, що оці suky давно і впевнено навчилися правильно вигравати всі тендери і забезпечили собі на роки доступ до державних бюджетів. На ринку будівництва і ремонту українських доріг конкуренції майже немає. Серйозні пацани давно все порішали. І їм не вигідно будувати добре. Вони готові до скону ремонтувати, бо це забезпечені прибутки до кінця життя та їхнім онукам теж.

Я радію, що уряд виділяє колосальні кошти на будівництво і ремонт доріг. Це наші з вами гроші. Ми їх заробили, сплатили податки і хочемо, щоб країна ставала комфортною і зручною для нас, громадян.

Але я бачу і читаю, як новозбудовані дороги руйнуються через рік-два. Гарантійні терміни? Відповідальність за якість? Ні, не чули.

Коли ви, blyadi, нажеретеся?

Зоя Казанжи infa.ua
07.03.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter