Бондаренко доручив керівнику КП "Черкаська служба чистоти" до кінця тижня врегулювати проблему з вивезенням сміття

Бондаренко доручив керівнику КП "Черкаська служба чистоти" до кінця тижня врегулювати проблему з вивезенням сміття Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час оперативної наради в МВК заявив, що від бездіяльності комунальників не повинні страждати мешканці міста.

Мера обурила ситуація, що склалася з вивезенням сміття.

Анатолій Васильович дав доручення керівнику КП «Черкаська служба чистоти», яка і займається вивезенням твердих побутових відходів, до кінця тижня врегулювати дану проблему та прибрати сміття з контейнерних майданчиків.

У свою чергу, керівник «ЧСЧ» Віра Іщенко повідомила, що останнім часом із наявних семи машин для вивозу сміття працювала лише одна, оскільки всі інші перебували на ремонті. На даний час вже працює п’ять машин.

«Зараз ми повністю залежні від підрядника – ТОВ «Умвельт Україна, у власності якого – і сміттєві контейнери, і техніка», – прокоментувала Віра Ігорівна.

Також керівниця підприємства запевнила, що вживаються всі можливі заходи – до вивезення сміття залучається техніка Соснівської СУБ та приватні особи з власними сміттєвозами. Оплачувати їх послуги будуть за рахунок коштів, які не виплатять підряднику за не виконану роботу. Наприклад, за лютий сума претензій, згідно складених актів, становить 210 тисяч гривень.

Окрім того, на підприємстві розробляють альтернативні шляхи вирішення проблеми.

Взявши до уваги озвучену інформацію, міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що від проблем взаємостосунків з підрядником, не повинні страждати жителі, що сплачують за цю послугу.
05.03.2018 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter