Директор КП "Черкаські ринки" пропонує змінити назву підприємства на "Агенцію розвитку Черкас"

Директор КП "Черкаські ринки" пропонує змінити назву підприємства на "Агенцію розвитку Черкас" Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні,19 лютого, під час ранкової наради в мерії про роботу відзвітував директор КП «Черкаські ринки» Тарас Кібало. Він розповів про нинішній стан справ на підприємстві та поділився ідеями стосовно його розвитку.

Серед планів керівника – продовжити облаштування ярмарків, взятися за реконструкцію ринків, посилити дисципліну за сплату, а ще – організовувати різні міські фестиваль (як-то: шоколаду та кави, меду та яблук, ресторанів та вуличної їжі).

Водночас, він висловив ідею про зміну назви цього комунального підприємства на – «Агенцію розвитку Черкас». Мовляв, це дозволить впровадити їм нові напрямки роботи.

– Ми б могли втілювати різноманітні програми розвитку, наприклад, «Електронне місто», «Безпечне місто», «Енергоефективне місто», «Бізнес інкубатор», – говорить Тарас Кібало. – Міський інформаційний обчислювальний центр («Е-місто») дозволив би створити єдину систему управління підприємствами й структурними підрозділами виконавчої влади, єдину систему нормативно-супровідної інформації, електронний документообіг.
19.02.2018 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter