Колонка редактора: Вчасно зрадити означає - точно передбачати

Читаю свіжу інформацію: «У Черкасах через карантин повністю призупинили навчання в 6-ти школах і ще в 11-ти – в окремих класах. Про це … розповів в.о. директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Максим Шадловський…»

Ухо не ріже?

З біографії в.о. керівника черкаської освіти. 29 років…2011 року отримав диплом ЧНУ ім.. Б. Хмельницького на факультеті фізичного виховання. Навчався заочно. 2011-2014 роки – тренер-викладач з боксу в дитячій спортивній школі «Динамо». 2015 року – депутат Черкаської міськради від фракції ПВД. У команді Сергія Одарича планував займатися (так він сам писав в 2015 році) реформуванням галузі ЖКГ.
Колонка редактора: Вчасно зрадити означає - точно передбачати

Однак через рік після обрання вийшов з фракції ПВД і став працювати…Ні, не в житлово-комунальній сфері. У департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Чи не засидівся Олег Стадник у Департаменті охорони здоров’я? Адже в Черкасах так багато талановитих санітарів.

А Наталія Джуган? Чим гірша за неї в кріслі директора департаменту фінансової політики буде якась юна й вродлива бухгалтер з аптеки?

Ще раз: тренер з боксу, котрий заочно закінчив факультет фізвиховання, зрадив партію, яка завела його в міську раду, без 5-ти хвилин – керівник черкаської освіти.

Вчасно зрадити – то не зовсім зрадити. Це означає передбачати))
15.02.2018 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter