Так чинять боягузи, які не мають честі і сміливості, - депутат міськради Черкас про керівництво "Національного корпусу"

Депутат Черкаської міськради Руслан Зоря звернув увагу на ФБ на непослідовність заяв ладера "Національного корпусу" Андрія Білецького щодо участі "нацдружинників" у сесії Черкаської міськради 29 січня.

- Про наступ "нацдружин" і їх втечу від відповідальності

"Нацдружинники" хочуть перекинути вину за блокування сесії 29 січня із себе на АТОвців.

Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький змінив "свідчення" щодо дій своїх "нацдружинників" у балаклавах, які увірвалися на позаминулу сесію Черкаської міськради та змушували депутатів голосувати за бюджет.

Спершу в ефірі телеканалу "112 Україна" 1 лютого він підтвердив, що до цієї акції причетні так звані "національні дружини".

За словами нардепа, в Черкасах було створено ініціативну групу за участі ветеранів АТО, представників профспілок деяких підприємств та "нацдружинників".

Фактично він підтримав дії блокувальників та узяв на себе відповідальність за скоєне.

"Абсолютно правильно, з моєї точки зору, якщо депутати не могли впоратися зі своїм життєвим обов'язком, а ці люди вирішили навести елементарний порядок", – заявив тоді Білецький.

Та вже за тиждень, 7 лютого в ефірі телеканалу "NewsOne" він відхрестився від своїх.

"Черкаська міськрада – це питання не "національних дружин", а питання ради АТО Черкаської області", – відповів він.

Щодо закриття облич поячнює: на акції в Києві це робили виключно хлопці з окупованих територій, які бояться за життя своїх рідних, що там залишилися.

Припустимо. Але чому приховували обличчя молоді хлопці у Черкасах? Невже стільки переселенців одночасно вступили в лави "нацдружин" та вирішили прийти на сесію? Імовірно, не для цього вдягли балаклави. А щоб мати змогу чинити безлад і не нести за це відповідальності.

Чому Білецький демонструє таку непослідовність? Тому що поліція відкрила кримінальні провадження щодо активістів, які причетні до блокування сесії 29 січня.

Зокрема і щодо голови обласного осередку "Нацкорпусу" Дмитра Кухарчука, який був безпосереднім організатором дійства. Тому тепер, боячись відповідальності за свої вчинки, вони намагаються скинути свою вину на АТОвців. Так чинять боягузи, які не мають честі і сміливості, щоб відповідати за свої дії, і аж ніяк не справжні патріоти.
12.02.2018 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter