Бондаренко прокоментував можливе підвищення вартості проїзду в черкаських маршрутках

Бондаренко прокоментував можливе підвищення вартості проїзду в черкаських маршрутках Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко вважає, що жителі Черкас мають розуміти, що вони отримають від перевізника, крім додаткового навантаження на сімейний бюджет.

Проект рішення щодо зростання вартості проїзду у міських маршрутних автобусах зараз детально вивчають новообрані члени виконавчого комітету. Для мене, як міського голови, і кожного члена виконкому важливо розуміти, що отримає громада міста від перевізників, крім додаткового навантаження на сімейний бюджет. Переконаний, що перевізники мають брати на себе відповідальність щодо належної якості та умов у наданні послуг з перевезення пасажирів. Оскільки до міської влади неодноразово надходили повідомлення від громади міста стосовно порушень та незадовільного рівня обслуговування у міських маршрутках. Аналогічні приклади активно поширюють обурені жителі у соціальних мережах. За кожним з таких фактів ми здійснюємо перевірку та застосовуємо заходи адміністративного впливу. Тому нині, коли від нас вимагають ухвалити рішення щодо підвищення вартості проїзду, обов’язковою умовою такого кроку мають стати зобов’язання від власників маршрутів стосовно якості обслуговування, умов пасажирських перевезень, оновлення рухомого складу тощо. І лише у разі досягнення таких гарантій – відповідний проект рішення буде винесено на затвердження виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Так, міський голова Анатолій Бондаренко прокоментував перспективи зростання вартості громадських перевезень у міських маршрутних автобусах.

Нагадаємо, що перевізники вимагають підвищити вартість проїзду з чотирьох до п’яти гривень.

Водночас директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод повідомила, що нині вже завершено процедуру проходження регуляторного акту щодо підвищення вартості проїзду в міських автобусах. Це дозволяє встановити ціну за квиток в маршрутках на рівні 5 гривень.

Проте остаточну крапку у цьому питанні мають поставити члени виконавчого комітету Черкаської міської ради.
09.02.2018 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter