Ткаченко: Найбільше скарг на прибирання доріг від снігу - з Черкас та Сміли

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко прокоментував, як в області подолали наслідки снігопаду.
Ткаченко: Найбільше скарг на прибирання доріг від снігу - з Черкас та Сміли

- Аналізуючи, як по області впорались із наслідками нещодавньої негоди, я не керуюся звітами. По-перше, особисто під час снігопаду об’їхав низку районів. По-друге, результат – це відсутність скарг від людей. І можу стверджувати: він є там, де була належна координація на рівні керівництва.

Незадовільною роботу з розчищення автошляхів вважаю у Смілянському, Шполянському, Звенигородському, Городищенському та Корсунь-Шевченківському районах. Є об’єктивний фактор – брак потрібної техніки. Однак їхні керманичі мали спрацювати по-управлінськи: мобілізувати весь можливий ресурс і взаємодіяти із сусідніми районами. І я на цьому неодноразово наголошував. Зараз ми проаналізуємо роботу оперативних штабів. А кожен керівник має зі свого боку виконати роботу над помилками.

Водночас отримував чимало скарг і щодо прибирання доріг по містах. Найбільше – з Черкас і Сміли. Комунальні дороги – рівень відповідальності органів місцевого самоврядування. Свою допомогу ми їм запропонували. Але й у місцевих владців має бути більше відповідальності перед своїми громадами.
31.01.2018 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter