Для відновлення вуличного освітлення в Черкасах потрібно ще кілька днів, - міськсвітло

Для відновлення вуличного освітлення в Черкасах потрібно ще кілька днів, - міськсвітло  Для відновлення пошкодженого внаслідок негоди вуличного освітлення потрібно ще кілька днів. Як інформують у міськраді Черкас, про це 22 січня під час прес-конференції повідомив журналістам директор комунального підприємства «Міськсвітло» Віталій Терьохін.

За його словами, за дві доби (упродовж 18 і 19 січня 2018 року) до диспетчера тільки їхнього підприємства надійшло 102 звернення про ушкодження мереж вуличного освітлення. Найбільше внаслідок негоди постраждали в мікрорайонах Лісовий, Соснівський та в Дахнівський.

«Упродовж суботи та неділі над відновленням роботи мереж зовнішнього освітлення працювали шість бригад (18 осіб), вони замінили близько 4,5 кілометрів проводу на новий. Насамперед, 18 та 19 січня докладали зусиль для того, щоб убезпечити наших містян від можливих уражень електричним струмом, – прокоментував Віталій Олександрович. – На сьогоднішній день ми розчищаємо проїжджі частини, де це потрібно, щоб дістатися місця ушкоджених мереж. Нам ще потрібно два – три дні, щоб вийти на фінішну пряму, тим більше – звернення продовжують надходити».

За його словами, нині проблемною ситуація з вуличним світлом лишається у Дахнівці. На момент прес-конференції фахівці підприємства ліквідували наслідки аварії на двох шафи електрокерування вуличним освітленням у цьому мікрорайоні. Лишається ще три.

Сьогодні, крім того, відновили вуличне освітлення в межах вулиць Можайського та Лісової Просіки.
23.01.2018 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter